Kukull African Queen

3,690 LEK

Kukull qe fryhet me permasa reale, ngjyre lekure te eret, nje goje deshiruese, vagine te ngushte dhe anus qe hapet.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05113150000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kukull qe fryhet me permasa reale, ngjyre lekure te eret, nje goje deshiruese, vagine te ngushte dhe anus qe hapet.

Kukull African Queen

3,690 LEK

In stock