-30%

Kukull Angelo Loverboy

5,460 LEK

Kukull mashkull me penis te forte (17.8 cm i gjate, diam. 4 cm – 6 cm), futyre te printuar, floke te zinj dhe qime gjoksi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05184500000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kukull mashkull me penis te forte (17.8 cm i gjate, diam. 4 cm – 6 cm), futyre te printuar, floke te zinj dhe qime gjoksi.
Ne permasa reale kur fryhet.

Kukull Angelo Loverboy

Kukull Angelo Loverboy

5,460 LEK

Out of stock