Krem Zmadhues Penisi HOT XXL Volume Cream 50ml

4,100 LEK

Krem për zmadhimit e penisit mjaft efektiv.
Me nje efekt kozmetik lipofilling, permban protein soje, macadamia dhe vaj ulliri.
Kremi Largo bashkëvepron me indet e buta të penisit duke ndihmuar në shtimin e sasisë së gjakut në penis. Masa e ereksionit tuaj përcaktohet nga sasia e gjakut në organin tuaj. Kremi absorbohet me lehtësi në penis dhe siguron rezultate maksimale. Tubete 50ml.

Aftësi ereksioni më të gjata dhe më të forta.
Maksimizon gjatësinë dhe gjerësinë e penisit.
Rrit qarkullimin natyror të gjakut në penis dhe dhomat erektile.

Availability: Në gjendje SKU: 06139750000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem për zmadhimit e penisit mjaft efektiv.
Me nje efekt kozmetik lipofilling, permban protein soje, macadamia dhe vaj ulliri.
Kremi Largo bashkëvepron me indet e buta të penisit duke ndihmuar në shtimin e sasisë së gjakut në penis. Masa e ereksionit tuaj përcaktohet nga sasia e gjakut në organin tuaj. Kremi absorbohet me lehtësi në penis dhe siguron rezultate maksimale. Tubete 50ml.

Aftësi ereksioni më të gjata dhe më të forta.
Maksimizon gjatësinë dhe gjerësinë e penisit.
Rrit qarkullimin natyror të gjakut në penis dhe dhomat erektile.

Krem Zmadhues Penisi HOT XXL Volume Cream 50ml

Krem Zmadhues Penisi HOT XXL Volume Cream 50ml

4,100 LEK

In stock