Krem zbardhues Lumiere

3,100 LEK

Lumière është një krem ​​ndriçues për lëkurën. Shtë krijuar për t’u aplikuar në sqetulla, ije ose lëkurë në përgjithësi. Formula e saj ekskluzive mund të korrigjojë ndryshimet në tonin e lëkurës, duke e lënë atë të ndritshme dhe uniforme. Mënyra e përdorimit: aplikoni kremin natën në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke bërë lëvizje rrethore derisa kremja të thithet plotësisht. Në zonat e ekspozuara ndaj diellit, rekomandohet përdorimi i kremrave kundër diellit.

Availability: Në gjëndje SKU: CL001 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Lumière është një krem ​​ndriçues për lëkurën. Shtë krijuar për t’u aplikuar në sqetulla, ije ose lëkurë në përgjithësi. Formula e saj ekskluzive mund të korrigjojë ndryshimet në tonin e lëkurës, duke e lënë atë të ndritshme dhe uniforme. Mënyra e përdorimit: aplikoni kremin natën në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke bërë lëvizje rrethore derisa kremja të thithet plotësisht. Në zonat e ekspozuara ndaj diellit, rekomandohet përdorimi i kremrave kundër diellit.