Krem XTRA Control

1,300 LEK

Krem për burra. Me ekstrakte nenexhik dhe eukalipt. Mentoli që përmbahet në krem ​​mund të ketë një efekt analgjezik dhe të zvogëlojë përkohësisht ndjesitë e penisit. Xtra Control është një krem ​​që mund të vonojë derdhjen. I përbërë nga mentol, fletë eukalipt dhe mente, X-tra Control ka një efekt ftohës që lejon një kontroll më të mirë të eksitimit dhe derdhjes.

Availability: Në gjëndje SKU: 252179 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Krem për burra. Me ekstrakte nenexhik dhe eukalipt. Mentoli që përmbahet në krem ​​mund të ketë një efekt analgjezik dhe të zvogëlojë përkohësisht ndjesitë e penisit. Xtra Control është një krem ​​që mund të vonojë derdhjen. I përbërë nga mentol, fletë eukalipt dhe mente, X-tra Control ka një efekt ftohës që lejon një kontroll më të mirë të eksitimit dhe derdhjes.