Krem stimulues seksi Just Play

1,100 LEK

Sex Cream për një masazh emocionues intim. I pasuruar me vajra të vlefshëm (arrë makadamia, susam, bajame, penisafil) dhe ekstrakt stimulues të paprikës. Me një aromë erotike. Vegane. 80 ml.

Availability: Në gjëndje SKU: 06262950000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sex Cream për një masazh emocionues intim. I pasuruar me vajra të vlefshëm (arrë makadamia, susam, bajame, penisafil) dhe ekstrakt stimulues të paprikës. Me një aromë erotike. Vegane. 80 ml.

Krem stimulues seksi Just Play

1,100 LEK

In stock