Krem stimulues per ereksionin DORCEL

4,100 LEK

Kremi Dorcel Strong + është krijuar posaçërisht për t’ju ndihmuar të arrini këtë qëllim. Mbajtja e një ereksioni të fuqishëm më gjatë është ajo që ju ndihmon të arrini këtë krem. I formuluar posaçërisht me ekstrakte natyrale të bimëve dhe frutave, ky krem ​​përmirëson qarkullimin e gjakut në zgavrat sfungjerore dhe shpellore të penisit tuaj, për një mbledhje të fortë dhe afatgjatë. Ju duhet të aplikoni kremin në penisin tuaj, masazhoni butësisht dhe prisni derisa kremi të absorbohet plotësisht para se të vazhdoni me gjërat serioze. Kremi i fortë + vepron si një vazodilatator në penisin tuaj. Akumulimi i gjakut në penis lehtësohet shumë; kjo ju lejon të mbani një ereksion më gjatë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 3715 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kremi Dorcel Strong + është krijuar posaçërisht për t’ju ndihmuar të arrini këtë qëllim. Mbajtja e një ereksioni të fuqishëm më gjatë është ajo që ju ndihmon të arrini këtë krem. I formuluar posaçërisht me ekstrakte natyrale të bimëve dhe frutave, ky krem ​​përmirëson qarkullimin e gjakut në zgavrat sfungjerore dhe shpellore të penisit tuaj, për një mbledhje të fortë dhe afatgjatë. Ju duhet të aplikoni kremin në penisin tuaj, masazhoni butësisht dhe prisni derisa kremi të absorbohet plotësisht para se të vazhdoni me gjërat serioze. Kremi i fortë + vepron si një vazodilatator në penisin tuaj. Akumulimi i gjakut në penis lehtësohet shumë; kjo ju lejon të mbani një ereksion më gjatë.

Krem stimulues per ereksionin DORCEL

4,100 LEK

Out of stock