-30%

Krem stimulues intim G-Power

Çmimi origjinal qe: 1,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 770 LEK.

G power është një krem ​​masazh intim për grua nga etiketa AbsolutSex nga Ruf. E përpunuar në Francë, kjo krem ​​për kujdes është bërë posaçërisht për të intensifikuar kënaqësinë e grave. Ekstrakti i vajit të bimës Ylang Ylang ka shumë përfitime dhe përdorime. Ky vaj është natyral dhe shpesh përdoret për të rivendosur dëshirën seksuale tek gratë. Gjithashtu kamfuri dhe vitamina E janë afrodiziak i fortë dhe nxisin qarkullimin e gjakut për të rritur ndjesinë, zgjasin kënaqësinë dhe rrisin forcën e orgazmave.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 251873 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

G power është një krem ​​masazh intim për grua nga etiketa AbsolutSex nga Ruf. E përpunuar në Francë, kjo krem ​​për kujdes është bërë posaçërisht për të intensifikuar kënaqësinë e grave. Ekstrakti i vajit të bimës Ylang Ylang ka shumë përfitime dhe përdorime. Ky vaj është natyral dhe shpesh përdoret për të rivendosur dëshirën seksuale tek gratë. Gjithashtu kamfuri dhe vitamina E janë afrodiziak i fortë dhe nxisin qarkullimin e gjakut për të rritur ndjesinë, zgjasin kënaqësinë dhe rrisin forcën e orgazmave.

Krem stimulues intim G-Power

Çmimi origjinal qe: 1,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 770 LEK.

Out of stock