Krem stimulues Female Orgasm

1,600 LEK

Femra Orgazma është një krem ​​masazh intim për grua nga etiketa AbsolutSex nga Ruf. Mund të përdoret për të rritur stimulimin seksual dhe numrin e orgazmave. Kamfuri është i njohur për pronat e tij të shumta, është një stimulues i fortë i cili rrit aktivitetin e sistemit të qarkullimit, sekretimit dhe ereksionit femëror.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 251871 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Femra Orgazma është një krem ​​masazh intim për grua nga etiketa AbsolutSex nga Ruf. Mund të përdoret për të rritur stimulimin seksual dhe numrin e orgazmave. Kamfuri është i njohur për pronat e tij të shumta, është një stimulues i fortë i cili rrit aktivitetin e sistemit të qarkullimit, sekretimit dhe ereksionit femëror.

Krem stimulues Female Orgasm

1,600 LEK

Out of stock