Krem Stimulues Extra tight

1,700 LEK

Krem intim për shëndetin për gratë. Formulë ekskluzive për forcimin e vulvave. Vendosni një sasi të vogël në buzët e jashtme. Fenugreek dhe kamfuri janë bimë me veti astringjente. Xtra Tight është një krem ​​për kujdesin femëror i formuluar posaçërisht për të ndihmuar në forcimin e vulvës. Xtra Tight përbëhet nga ekstrakte të ekstraktit të vajit Fenugreek, Xhenxhefil, Savory dhe Kamfor të cilët ndihmojnë në luftën kundër plakjes së lëkurës me kapacitete rigjeneruese dhe pastruese. Një zgjidhje ideale për të lartësuar ndjesitë. Duke forcuar përqafimin tuaj të dashur, ju do ta sillni partnerin tuaj në kulmin e kënaqësisë.

Availability: Në gjendje SKU: 252181 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem intim për shëndetin për gratë. Formulë ekskluzive për forcimin e vulvave. Vendosni një sasi të vogël në buzët e jashtme. Fenugreek dhe kamfuri janë bimë me veti astringjente. Xtra Tight është një krem ​​për kujdesin femëror i formuluar posaçërisht për të ndihmuar në forcimin e vulvës. Xtra Tight përbëhet nga ekstrakte të ekstraktit të vajit Fenugreek, Xhenxhefil, Savory dhe Kamfor të cilët ndihmojnë në luftën kundër plakjes së lëkurës me kapacitete rigjeneruese dhe pastruese. Një zgjidhje ideale për të lartësuar ndjesitë. Duke forcuar përqafimin tuaj të dashur, ju do ta sillni partnerin tuaj në kulmin e kënaqësisë.

Krem Stimulues Extra tight

1,700 LEK

In stock