-30%

Krem Phero Fantasy

Çmimi origjinal qe: 2,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,960 LEK.

Pheros Fantasy është një krem ​​hidratues 10 në 1 për lëkurën dhe flokët. Komponentët e tij afrodiziakë stimulojnë shqisat dhe i bëjnë momentet tuaja intime të paharrueshme. Mënyra e përdorimit: aplikoni produktin në të gjithë lëkurën dhe masazhojeni butë. Në flokët tuaj, vendoseni mbi fijet e lagura ose të thata. Nuk ka nevojë të shpëlaheni pas aplikimit. Këtë produkt mund ta përdorni edhe si locion masazhesh. 10×1: 1. Hidratues i flokëve dhe trupit 2. Split përfundon riparimin 3. Filtri UV për flokët 4. Veprim anti-frizz 5. Qetësues i lëkurës 6. Mbron ngjyrën e flokëve 7. Aromë afrodiziake që zgjon shqisat 8. Zgjidh flokët 9. Parandalon plakjen e lëkurës 10. I jep shkëlqim dhe energji flokëve dhe lëkurës suaj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: PHE0001 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pheros Fantasy është një krem ​​hidratues 10 në 1 për lëkurën dhe flokët. Komponentët e tij afrodiziakë stimulojnë shqisat dhe i bëjnë momentet tuaja intime të paharrueshme. Mënyra e përdorimit: aplikoni produktin në të gjithë lëkurën dhe masazhojeni butë. Në flokët tuaj, vendoseni mbi fijet e lagura ose të thata. Nuk ka nevojë të shpëlaheni pas aplikimit. Këtë produkt mund ta përdorni edhe si locion masazhesh. 10×1: 1. Hidratues i flokëve dhe trupit 2. Split përfundon riparimin 3. Filtri UV për flokët 4. Veprim anti-frizz 5. Qetësues i lëkurës 6. Mbron ngjyrën e flokëve 7. Aromë afrodiziake që zgjon shqisat 8. Zgjidh flokët 9. Parandalon plakjen e lëkurës 10. I jep shkëlqim dhe energji flokëve dhe lëkurës suaj.

Krem Phero Fantasy

Çmimi origjinal qe: 2,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,960 LEK.

Out of stock