Krem per rritjen e gjoksit

1,700 LEK

Krem kujdesi për përmirësimin dhe dhënien e kthesave në gji. Femra Booster është një qumësht forcues për gjinjtë. Booster Female përmban përbërës aktivë të fuqishëm natyralë që do të ndihmojnë në tonifikimin dhe forcimin e gjinjve, për një gjoks më të fortë dhe të butë.

Availability: Në gjëndje SKU: 252173 Kategori: ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem kujdesi për përmirësimin dhe dhënien e kthesave në gji. Femra Booster është një qumësht forcues për gjinjtë. Booster Female përmban përbërës aktivë të fuqishëm natyralë që do të ndihmojnë në tonifikimin dhe forcimin e gjinjve, për një gjoks më të fortë dhe të butë.

Krem per rritjen e gjoksit

1,700 LEK

In stock