Krem per orgazmen per femra

1,200 LEK

Krem masazhesh Klitoris me ekstrakt Ylang Ylang. Vendosni një sasi të vogël në klitoris, pastaj bëni një masazh sensual. Orgaszm është një krem ​​masazh intim për gratë. Substancat aktive të tilla si ato që përmbajnë Ylang Ylang të kombinuara me vitaminën E mund të stimulojnë dhe përmirësojnë jetën seksuale dhe kënaqësinë e femrave. Ylang Ylang konsiderohet një përforcues i sistemit nervor dhe ndihmon në relaksimin dhe arritjen e orgazmave të shumta.

Availability: Në gjëndje SKU: 252187 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem masazhesh Klitoris me ekstrakt Ylang Ylang. Vendosni një sasi të vogël në klitoris, pastaj bëni një masazh sensual. Orgaszm është një krem ​​masazh intim për gratë. Substancat aktive të tilla si ato që përmbajnë Ylang Ylang të kombinuara me vitaminën E mund të stimulojnë dhe përmirësojnë jetën seksuale dhe kënaqësinë e femrave. Ylang Ylang konsiderohet një përforcues i sistemit nervor dhe ndihmon në relaksimin dhe arritjen e orgazmave të shumta.

Krem per orgazmen per femra

1,200 LEK

In stock