Krem per kohezgjatje

1,400 LEK

Krem masazhesh Erecta i shtrirë për penis. Ekstrakte ose mente dhe eukalipt. Erecta Extend krem ​​i fuqishëm për të vonuar derdhjen. Erecta Extend është formuluar me bimë me efekte freskuese intensive (3 lloje të ndryshme të mentave dhe eukalipt). Ky krem ​​masazhesh ndihmon në zvogëlimin e ndjesisë së penisit për të ruajtur mbledhjen për më gjatë. Masazhoni me kujdes penisin dhe bëni që kënaqësia juaj të zgjasë më shumë.

Availability: Në gjëndje SKU: 252186 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Krem masazhesh Erecta i shtrirë për penis. Ekstrakte ose mente dhe eukalipt. Erecta Extend krem ​​i fuqishëm për të vonuar derdhjen. Erecta Extend është formuluar me bimë me efekte freskuese intensive (3 lloje të ndryshme të mentave dhe eukalipt). Ky krem ​​masazhesh ndihmon në zvogëlimin e ndjesisë së penisit për të ruajtur mbledhjen për më gjatë. Masazhoni me kujdes penisin dhe bëni që kënaqësia juaj të zgjasë më shumë.