Krem per ereksionin BTB XXL

2,700 LEK

Për meshkujt që kërkojnë përmasat më të mira… dhe fuqinë! Formula me bazë natyrale rrit përmirësimin e performancës dhe dimensioneve të penisit duke provokuar zgjerim natyral vaskular me efekt nxehtësie.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252319 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për meshkujt që kërkojnë përmasat më të mira… dhe fuqinë! Formula me bazë natyrale rrit përmirësimin e performancës dhe dimensioneve të penisit duke provokuar zgjerim natyral vaskular me efekt nxehtësie. Kthehu te bazat xXxL kremi i ereksionit kujdeset për ju. Le ta themi qartë: madhësia ka rëndësi. Dhe një penis tepër i reduktuar mund të bëhet një problem jo vetëm për burrat, por edhe për çiftet, pasi ndikon në vetëvlerësimin e mashkullit. Të jesh i turpshëm dhe të qëndrosh i heshtur nuk ndihmon, kështu që kremi i ereksionit Back To Basics xXxL është këtu për ju! Ju do t’i vlerësoni rezultatet e formulës sonë krejtësisht natyrale dhe të testuar shkencërisht në një kohë shumë të shkurtër pa i komplikuar gjërat. Kthehu te bazat xXxL kremi për ereksion është me ju për t’ju bërë të ndiheni natyrshëm mashkull. Edhe partneri juaj do ta vlerësojë!

Kthehu te bazat xXxL Krem për ereksion
100 ml (miqësore për udhëtime)
Krem për stimulimin e penisit

Krem per ereksionin BTB XXL

2,700 LEK

Out of stock