-30%

Krem Penisi Sedory

1,820 LEK

Perkujdesje intensive për penisit! Ky krem masazhesh për penisin ka një formulë të ekuilibruar të kujdesit, i cili përmban vaj jojoba dhe vitaminë E për të marrë penisi tuaj një formë të shkëlqyeshme. Vetëm për aplikim të jashtëm. Mos përdorni me prezervativ. 80 ml.

Availability: Në gjendje SKU: 06112200000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Perkujdesje intensive për penisit! Ky krem masazhesh për penisin ka një formulë të ekuilibruar të kujdesit, i cili përmban vaj jojoba dhe vitaminë E për të marrë penisi tuaj një formë të shkëlqyeshme. Vetëm për aplikim të jashtëm. Mos përdorni me prezervativ. 80 ml.

Krem Penisi Sedory

1,820 LEK

In stock