Krem penisi MegaPenis

2,100 LEK

Mega Penis është një krem ​​masazh penisi, i lëngshëm dhe transparent, bazuar në ekstrakte bimore me cilësi të jashtëzakonshme. Fenugreek dhe Melilot i Verdhë që përmbahen në Mega Penis sigurojnë elasticitet dhe ton në penis. Fenugreek është një bimë e njohur në të gjithë botën për vetitë e saj stimuluese dhe përfitimet e saj për lëkurën. Melilot i verdhë është një bimë me një veprim tonifikues në fijet muskulore që rrethojnë enët e gjakut dhe përmirëson qarkullimin e gjakut.

Availability: Në gjendje SKU: 250994 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mega Penis është një krem ​​masazh penisi, i lëngshëm dhe transparent, bazuar në ekstrakte bimore me cilësi të jashtëzakonshme. Fenugreek dhe Melilot i Verdhë që përmbahen në Mega Penis sigurojnë elasticitet dhe ton në penis. Fenugreek është një bimë e njohur në të gjithë botën për vetitë e saj stimuluese dhe përfitimet e saj për lëkurën. Melilot i verdhë është një bimë me një veprim tonifikues në fijet muskulore që rrethojnë enët e gjakut dhe përmirëson qarkullimin e gjakut.

Krem penisi MegaPenis

2,100 LEK

In stock