Krem penisi DORCEL

2,000 LEK

Kremi i zhvillimit SIZE+ është krijuar posaçërisht për të rritur madhësinë e penisit tuaj. Falë fuqisë së xhensenit brazilian, i cili stimulon vazodilatimin e korpusit cavernosa, ky krem ​​rrit performancën tuaj seksuale dhe madhësinë e ereksionit tuaj. Udhëzime për përdorim: Aplikoni në penisin tuaj. Masazhoni thellë. Përdoreni për 30 ditë për një efekt të qëndrueshëm. Jo ngjitëse. Para përdorimit, testoni kremin në parakrahun tuaj dhe mos e përdorni nëse përjetoni një reaksion alergjik. Vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve. Ruani në një vend të errët të ftohtë. Shmangni kontaktin me sytë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 3707 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kremi i zhvillimit SIZE+ është krijuar posaçërisht për të rritur madhësinë e penisit tuaj. Falë fuqisë së xhensenit brazilian, i cili stimulon vazodilatimin e korpusit cavernosa, ky krem ​​rrit performancën tuaj seksuale dhe madhësinë e ereksionit tuaj. Udhëzime për përdorim: Aplikoni në penisin tuaj. Masazhoni thellë. Përdoreni për 30 ditë për një efekt të qëndrueshëm. Jo ngjitëse. Para përdorimit, testoni kremin në parakrahun tuaj dhe mos e përdorni nëse përjetoni një reaksion alergjik. Vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve. Ruani në një vend të errët të ftohtë. Shmangni kontaktin me sytë.