Krem Stimulues Penisex Cream

2,860 LEK

Krem Penisi!
Krem stimulues qe ndihmon ne zgjatjen e potences se mashkullit!
Miqesor me lekuren, me efekt permiresimi dhe shtimi te qarkullimit te gjakut duke intensifikuar kenaqesine seksuale dhe fleksibilitetin e lekures se penisit. Permban perberes aktive dhe me vlera te cilat stabilizojne strukturen e lekures dhe mbrojne qelizat.
Shton epshin dhe deshiren seksuale ne menyre natyrale;
Rrit ndjeshmerine, energjine dhe fuqine;
Efekt stabilizues dhe perkujdeses ndaj lekures;

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06152690000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem Penisi!
Krem stimulues qe ndihmon ne zgjatjen e potences se mashkullit!
Miqesor me lekuren, me efekt permiresimi dhe shtimi te qarkullimit te gjakut duke intensifikuar kenaqesine seksuale dhe fleksibilitetin e lekures se penisit. Permban perberes aktive dhe me vlera te cilat stabilizojne strukturen e lekures dhe mbrojne qelizat.
Shton epshin dhe deshiren seksuale ne menyre natyrale;
Rrit ndjeshmerine, energjine dhe fuqine;
Efekt stabilizues dhe perkujdeses ndaj lekures;
Ndihmon ne mbrojtjen e qelizave.

Perberesit: Taurine, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Cera Flava, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, etj.

Aplikimi: Perhapni nje sasi te vogel kremi (sa nje qershi) ne penis & testikuj dhe masasazhojeni butesisht deri sa kremi te jete perthithur nga lekura.

Penisex Stimulating Cream nuk duhet te perdoret ne te njejten kohe me prezervative. Perdorimi i prezervativit duhet te behet te pakten 30 minuta mbasi kremi te jete perthithur nga lekura. 

Tubete 50 ml. Perdoreni brenda 12 muajve mbas hapjes se tubetes.

Shenim: Efektshmeria varion ne varesi te individit.

Krem Stimulues Penisex Cream

Krem Stimulues Penisex Cream

2,860 LEK

Out of stock