Krem masazhi Shunga mjeder

4,200 LEK

Kremi luksoz për masazh me puthje Raspberry Feeling nga Shunga stimulon të gjitha shqisat dhe zgjon dëshirën për më shumë!

Availability: Në gjëndje SKU: 06276070000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem masazhi luksoz me një shije të shijshme
Teksturë e butë dhe e butë
Ushqyes dhe hidratues
Shumë i pasur dhe afatgjatë
Lë një ndjesi të freskët dhe të butë në lëkurë
Formula vegane
Pa sheqer dhe gluten

Për masazhin e dhëmbëve të ëmbël!
Kremi luksoz për masazh me puthje Raspberry Feeling nga Shunga stimulon të gjitha shqisat dhe zgjon dëshirën për më shumë! Përbërësit me cilësi të lartë ushqejnë lëkurën dhe aroma e shijshme e mjedrës ju fton për të puthur dhe shijuar. Struktura e saj e lëmuar e butë është e lehtë për t’u aplikuar dhe masazhuar. Duke e lënë lëkurën të freskët, aromatike dhe të butë për një kohë të gjatë. Formula vegane është pa sheqer dhe gluten.

200 ml.

Përbërësit
Aqua, Glicerinë, Acid Stearik, Vaj i Farës së Helianthus Annuus, Alkool Cetyl, Stearat Gliceril, Naftë, Propilen Glikol, Vaj Kanola, Gliceret-2 Kokoat, Aroma, Polyakrilat Natriumi, Acid citrik, Gum Xanthan, Acidi Benzoik, PCA, Soph Toco, Vaji Persea Gratissima, vaji i farës Vitis Vinifera, sukraloza, vaji i farës Carthamus Tinctorius, vaji i farës së Sesamum Indicum, fruktoza, mjalti, DMDM Hydantoin, Benzoat natriumi, Citral, Metil-2 oktinoat.

Krem masazhi Shunga mjeder

4,200 LEK

In stock