Krem kohezgjatje INTOME

1,500 LEK

Me këtë Krem Marathon Power nga Intome do të qëndroni shumë më gjatë gjatë seksit. Siguron një ereksion më të qëndrueshëm dhe më të vështirë. Përdoreni kremin përpara se të bëni seks. Masazhoni kremin në penis dhe skrotum për efektin më të mirë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: INT-HIM-02 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Me këtë Krem Marathon Power nga Intome do të qëndroni shumë më gjatë gjatë seksit. Siguron një ereksion më të qëndrueshëm dhe më të vështirë. Përdoreni kremin përpara se të bëni seks. Masazhoni kremin në penis dhe skrotum për efektin më të mirë.

Përbërësit: Aqua, Gliceryl Stearate, Etilhexyl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetyl Alcool, Glicerinë, Ceteareth-20, Alkool, Ekstrakt i gjetheve Aloe Barbadensis, Ekstrakt lulesh Arnica Montana, Butyrospermum 12, Ceteareth-Palkholaretei Acidi citrik, Ekstrakt i gjetheve të Ginkgo Biloba, Vaj i Farës Simmondsia Chinensis, Ekstrakt i frutave Trigonella Foenum-Graecum, Etilheksilglicerinë, Fenoksietanol.