Krem anal Happy Hiney

2,200 LEK

Kremi i lumtur Hiney është krijuar posaçërisht për ta bërë stimulimin anal më të lehtë dhe më të butë. Kremi relakson muskujt përreth zonës së ndjeshme të anusit. Kjo e bën stimulimin anal më shumë kënaqësi për të dy partnerët. Kremi i lumtur Hiney Comfort është i lehtë për t’u aplikuar, vegan dhe i sigurt për kondomët dhe lodrat (latex).

Availability: Në gjëndje SKU: VL-554 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kremi i lumtur Hiney është krijuar posaçërisht për ta bërë stimulimin anal më të lehtë dhe më të butë. Kremi relakson muskujt përreth zonës së ndjeshme të anusit. Kjo e bën stimulimin anal më shumë kënaqësi për të dy partnerët. Kremi i lumtur Hiney Comfort është i lehtë për t’u aplikuar, vegan dhe i sigurt për kondomët dhe lodrat (latex).