-30%

Kostum Stjuardese S/M

4,550 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24708291111 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo veshje seksi e stjuardesave është e përsosur për të luajtur role erotike! Ai përfshin një fustan mini, një varg dhe një kapele. Gri / e bardhë.
88% poliester, 12% elastan.

Kostum Stjuardese S/M

4,550 LEK

In stock