Oferta

Kostum sherbyese Play ML

3,430 LEK

Ky kostum gjithëpërfshirës i shërbëtores është i përsosur për lojëra emocionuese me role! Kompleti përfshin një majë me kapistër, një fund, pranga dantelle dhe një tanga seksi që përputhet.

SKU: N/A Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky kostum gjithëpërfshirës i shërbëtores është i përsosur për lojëra emocionuese me role! Kompleti përfshin një majë me kapistër, një fund, pranga dantelle dhe një tanga seksi që përputhet. Materiali elastik krijon një përshtatje të bukur. Përfundoni look-un me një palë çorape të bukura.

Materiali
88% Poliester, 12% elastan

Madhësia S/M:
Gjoksi 81-91 cm
Ijet 83-96 cm

Madhësia M/L:
Gjoks 86-96 cm

Informacion shtesë

Masa

SM, ML

Kostum sherbyese Play ML

3,430 LEK

Out of stock