Oferta

Kostum Shërbyese

4,382 LEK6,200 LEK

Mini fustan i zi i ëmbël me jakë të bardhë, fytyra me butona dhe dantella. Vjen me një lidhëse të bardhë për ta lidhur në shpinë. Veshja: 90% poliester, 10% elastan. Veli: 100% poliester.

SKU: 27103741021 Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini fustan i zi i ëmbël me jakë të bardhë, fytyra me butona dhe dantella. Vjen me një lidhëse të bardhë për ta lidhur në shpinë. Veshja: 90% poliester, 10% elastan. Veli: 100% poliester.

Informacion shtesë

Masa

S, M

Kostum Shërbyese

4,382 LEK6,200 LEK

Out of stock