-30%

Kostum Sexy Sherbyese

4,690 LEK

Në Shërbimin Tuaj është një set me 6 copë që përmban një sytjena, një tel, një përparëse të vogël, një mbytës dhe mansheta të bëra nga dantella të bardha.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7553018BLK Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Në Shërbimin Tuaj është një set me 6 copë që përmban një sytjena, një tel, një përparëse të vogël, një mbytës dhe mansheta të bëra nga dantella të bardha.

Kostum Sexy Sherbyese

4,690 LEK

In stock