-30%

Kostum sexy sherbyese

3,780 LEK

Ky kostum i shërbëtoreve të Shërbimit të Natës është i përsosur për lojëra emocionuese me role! Kompleti përbëhet nga një veshje babydoll me të pasme të hapura, një pantallona të shkurtra seksi të përshtatshme dhe alfabete. Kupat janë të rreshtuara dhe rripat e shpatullave janë gjerësisht të rregullueshme. Materiali është elastik për një përshtatje të rehatshme. Përfundoni pamjen me një palë çorape të bukura.

Availability: Vjen së shpejti SKU: PL1501-SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky kostum i shërbëtoreve të Shërbimit të Natës është i përsosur për lojëra emocionuese me role! Kompleti përbëhet nga një veshje babydoll me të pasme të hapura, një pantallona të shkurtra seksi të përshtatshme dhe alfabete. Kupat janë të rreshtuara dhe rripat e shpatullave janë gjerësisht të rregullueshme. Materiali është elastik për një përshtatje të rehatshme. Përfundoni pamjen me një palë çorape të bukura.

Kostum sexy sherbyese

3,780 LEK

Out of stock