Kostum Sexy Police

Kostum Sexy Police

5,880 LEK

Ju jeni shefi në këtë kostum emocionues policie. Kostumi i zi seksi lëshon joshjen dhe mbizotërimin, kështu që ju do të merrni në humorin e duhur për një lojë me role emocionuese. Seti përbëhet nga një majë sytjena, një brekë që përputhet, një rrip garter dhe pajisje shtesë që përputhen, duke përfshirë një kapelë policie dhe distinktiv policie. Përfundoni pamjen tuaj me një palë çorape seksi dhe surprizoni partnerin tuaj. Do të luani polic të mirë apo polic të keq?

Availability: ● Në gjendje SKU: 70847-BLACK Kategori: ,

Përshkrim

Ju jeni shefi në këtë kostum emocionues policie. Kostumi i zi seksi lëshon joshjen dhe mbizotërimin, kështu që ju do të merrni në humorin e duhur për një lojë me role emocionuese. Seti përbëhet nga një majë sytjena, një brekë që përputhet, një rrip garter dhe pajisje shtesë që përputhen, duke përfshirë një kapelë policie dhe distinktiv policie. Përfundoni pamjen tuaj me një palë çorape seksi dhe surprizoni partnerin tuaj. Do të luani polic të mirë apo polic të keq?

You've just added this product to the cart: