-30%

Kostum Sexy Bunny

4,592 LEK

Baske rozë e hapur me bordurë të bardhë. Pjesa e përparme e hapur është e mbyllur me harqe të bardha dhe të lezetshme. Pjesa e pasme e baskut magjeps me lidhjet e zbukuruara. Përfshin pantallona të shkurtra që përputhen me një bisht të bardhë me gëzof dhe një shirit koke me veshët lepur. Pa çorape. 80% poliester, 20% material elastik.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24708963111 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Baske rozë e hapur me bordurë të bardhë. Pjesa e përparme e hapur është e mbyllur me harqe të bardha dhe të lezetshme. Pjesa e pasme e baskut magjeps me lidhjet e zbukuruara. Përfshin pantallona të shkurtra që përputhen me një bisht të bardhë me gëzof dhe një shirit koke me veshët lepur. Pa çorape. 80% poliester, 20% material elastik.

Kostum Sexy Bunny

4,592 LEK

In stock