-30%

Kostum Sekretare Set

4,270 LEK

Mini fustan i ngushte me lidhese te rregullueshme ne permase dhe 2 lidhese corape ne fund. Me jake te bardhe fallso dhe i hapur. Kollarja e perfshire.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24704701021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini fustan i ngushte me lidhese te rregullueshme ne permase dhe 2 lidhese corape ne fund. Me jake te bardhe fallso dhe i hapur. Kollarja e perfshire.

Kostum Sekretare Set

Kostum Sekretare Set

4,270 LEK

Out of stock