Oferta

Kostum School Girl Dress

4,725 LEK6,700 LEK

Ky mini fustan është uniforma perfekte. Pjesa e sipërme është një bluzë e bardhë e prerë me mëngë të shkurtra dhe një jakë. Ekziston edhe një pjesë e skajit blu / e kuqe e verdhë e qepur dhe shiritat e saj shkojnë sipër gjinjve dhe kryqeve të pasme. Me një hem të shkurtër dhe dy rripa pezullues të bardhë në pjesën e përparme. Materiali: 92% poliester, 8% elastan.

SKU: 24705869021 Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky mini fustan është uniforma perfekte. Pjesa e sipërme është një bluzë e bardhë e prerë me mëngë të shkurtra dhe një jakë. Ekziston edhe një pjesë e skajit blu / e kuqe e verdhë e qepur dhe shiritat e saj shkojnë sipër gjinjve dhe kryqeve të pasme. Me një hem të shkurtër dhe dy rripa pezullues të bardhë në pjesën e përparme. Materiali: 92% poliester, 8% elastan.

Informacion shtesë

Masa

S, M

Kostum School Girl Dress

4,725 LEK6,700 LEK

Out of stock