-30%

Kostum Police Dress

5,292 LEK

Kostum policeje me një skaj pak të ndezur dhe me gjatësi të plotë, zip 2-kahësh në pjesën e përparme. Etiketa e Policisë Speciale në gjoks. 90% poliester, 10% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 27142211021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kostum policeje me një skaj pak të ndezur dhe me gjatësi të plotë, zip 2-kahësh në pjesën e përparme. Etiketa e Policisë Speciale në gjoks. 90% poliester, 10% elastan.

Kostum Police Dress

5,292 LEK

Out of stock