Kostum Mapale Sexy Bunny M

6,000 LEK

Kostum seksi lepurushi. Përfshin kostumin e poshtëm pa rripa, me detaje pupla në dekolte, shpinë me lidhëse, fiksim të rregullueshëm në bigëzim dhe pjesë të kokës.

Availability: Në gjendje SKU: 60009SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kostum seksi lepurushi. Përfshin kostumin e poshtëm pa rripa, me detaje pupla në dekolte, shpinë me lidhëse, fiksim të rregullueshëm në bigëzim dhe pjesë të kokës.

Kostum Mapale Sexy Bunny M

6,000 LEK

In stock