-30%

Kostum Infermiereje

3,570 LEK

Këmishë e bardhë e varur me tuba të kuq, dekolte të thellë, krahë të shkurtër, jakë dhe dy varëse.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24704972021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këmishë e bardhë e varur me tuba të kuq, dekolte të thellë, krahë të shkurtër, jakë dhe dy varëse.

Kostum Infermiereje

3,570 LEK

Out of stock