Kostum Infermiere Obsessive

6,100 LEK

Vishuni si një infermiere seksi për të dashurin tuaj! Kontrolloni rrahjet e tij të zemrës me një stetoskop të vërtetë! zinxhir me gjatësi të plotë – i lehtë për t’u vendosur, i lehtë për t’u hequr! 88% poliestër, 12% material elastik

Availability: Në gjendje SKU: 24711082111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vishuni si një infermiere seksi për të dashurin tuaj! Kontrolloni rrahjet e tij të zemrës me një stetoskop të vërtetë!
– zinxhir me gjatësi të plotë – i lehtë për t’u vendosur, i lehtë për t’u hequr!
– rripa të gjerë
– xhep dekorativ
– nxjerr në pah modën e gjoksit
– i kompletuar me stetoskop, fustan, tanga seksi, kapele dhe doreza!
– Pëlhurë fleksibël, e butë (88% poliestër, 12% material elastik)
– kategoria: argëtim
88% poliestër, 12% material elastik

Kostum Infermiere Obsessive

6,100 LEK

In stock