Kostum Infermiere me stetoskop S/M

6,100 LEK

Ky kostum do t’ju bëjë të ndiheni gjithmonë mirë! Jepini të dashurit tuaj një kohë sensuale dhe argëtuese.

Availability: Vjen së shpejti SKU: OBS465 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Marka: Obsesive. Ky kostum do t’ju bëjë të ndiheni gjithmonë mirë! Jepini të dashurit tuaj një kohë sensuale dhe argëtuese. E bërë nga materiali elastik dhe delikat, ky kostum i mahnitshëm thekson kthesat. Ky komplet vjen me një kapele, doreza dhe gjithashtu vjen me një stetoskop që i shton veshjes prekjen përfundimtare. Guxoni të jeni më seksi!

Materiali 88% Poliester, 12% elastan

Kostum Infermiere me stetoskop S/M

6,100 LEK

Out of stock