Kostum infermiere

7,700 LEK

Kjo pallto e bardhë e shkurtër dhe me shkëlqim është pika kryesore e çdo dhome operacioni. Palltoja me mëngë të shkurtra fiksohet në pjesën e përparme me butona të kuq dhe lejon pamje të dukshme. Kapela e bardhë e infermierëve me shenjë kryq të ndihmës së parë ofron një aksesor autentik për ekzaminime sensuale .

Availability: Në gjëndje SKU: BAC1233 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo pallto e bardhë e shkurtër dhe me shkëlqim është pika kryesore e çdo dhome operacioni. Palltoja me mëngë të shkurtra fiksohet në pjesën e përparme me butona të kuq dhe lejon pamje të dukshme. Kapela e bardhë e infermierëve me shenjë kryq të ndihmës së parë ofron një aksesor autentik për ekzaminime sensuale .