Kostum Catsuit Mandy Mystery

2,200 LEK

Menyra me e mire per te nxitur stimulimin…
Kostum sexy all-in-one i hapur ne ne pjesen e gjoksit, pjesen e poshtme dhe mbrapa. Material rrjete elastike e zeze, e puthitur pas trupit dhe ju jep ndjesine e te ndjerit e liruar.

Materiali: 100% poliamide.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 02309010000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Menyra me e mire per te nxitur stimulimin…
Kostum sexy all-in-one i hapur ne ne pjesen e gjoksit, pjesen e poshtme dhe mbrapa. Material rrjete elastike e zeze, e puthitur pas trupit dhe ju jep ndjesine e te ndjerit e liruar.

Materiali: 100% poliamide.

Kostum Catsuit Mandy Mystery

2,200 LEK

Out of stock