-30%

Kostum HOT SWAT

4,480 LEK

Ky kostum emocionues i policisë e bën lojën tuaj të roleve të plotë! Kostumi i roleve përbëhet nga një fustan dhe një kapelë që përputhet. Fustani është prej materiali të butë dhe të shtrirë për një përshtatje të përsosur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 70531-BLACK-WHITE Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky kostum emocionues i policisë e bën lojën tuaj të roleve të plotë! Kostumi i roleve përbëhet nga një fustan dhe një kapelë që përputhet. Fustani është prej materiali të butë dhe të shtrirë për një përshtatje të përsosur. Pjesa e poshtme e fustanit është prej rrjetë dhe për këtë arsye është e tejdukshme për një pamje erotike. Kostumi i policisë përfshin gartera, të cilat mund t’i përdorni për të lidhur çorapet tuaja të preferuara në fustan. Vishni kostumin me një palë taka të larta dhe look-u juaj është i kompletuar!

Kostum HOT SWAT

4,480 LEK

Out of stock