Korse RODOS Passion Kuqe

Sale

Korse RODOS Passion Kuqe

4,160 LEK

Me këtë korse të kuqe ju mund të shijoni si kurrë me pare pasioni elegante dhe sexy.
Dizajnuar në Evropë me standardet më të larta për të arritur cilësi të jashtëzakonshme.

Mos e zbardhet.
Përmban materiale të certifikuara nga Oeko-Tex.
Për ruajtjen e duhur rekomandohet të lani me programe të veshjeve delikate, të mos përdorni tharëse dhe të mos abuzoni me hekurosjen.

Përbërja:

85% poliester.
10% elastan.

SKU: 1285P Kategori: , , ,
Spastroje

Përshkrim

Me këtë korse të kuqe ju mund të shijoni si kurrë me pare pasioni elegante dhe sexy.
Dizajnuar në Evropë me standardet më të larta për të arritur cilësi të jashtëzakonshme.

Mos e zbardhet.
Përmban materiale të certifikuara nga Oeko-Tex.
Për ruajtjen e duhur rekomandohet të lani me programe të veshjeve delikate, të mos përdorni tharëse dhe të mos abuzoni me hekurosjen.

Përbërja:

85% poliester.
10% elastan.

Informacion shtesë

Masa

S/M, L/XL

You've just added this product to the cart: