Korse Fetish M

5,800 LEK

Për kënaqësi jashtë normës!
Korse emocionuese, transparente me kocka në formë figurash, 6 rripa të rregullueshme varëse dhe një varg që përputhet.

Availability: Në gjëndje SKU: 26114061031 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bërë nga rrjeta elektrike me detaje me pamje mat
Përfshin një jakë, varg, pranga, shall
Material emocionues transparent dhe formësimi i kockave
6 rripa të rregullueshëm agresiv

Për kënaqësi jashtë normës!
Korse emocionuese, transparente me kocka në formë figurash, 6 rripa të rregullueshme varëse dhe një varg që përputhet. Një jakë, pranga të lëvizshme dhe një shall skllavërie janë të përfshira dhe bëjnë të mundur shumë argëtime të ndryshme sensuale. Powernet me detaje me pamje mat. Pa çorape.

Korse dhe fije 90% poliamid, 10% material elastik; jakë dhe shall: 90% poliestër, 10% material elastik.

Korse Fetish M

5,800 LEK

In stock