-30%

Korse e zeze Powernet (me tanga)

4,270 LEK

Madhësia e gjoksit shtohet 1 cup më shumë falë formave të mbushura
Me dantellë dhe rrip të belit
Rripa sytjena të heqshme dhe të varësave
Joshëse me shumë detaje lozonjare!
Korse sensuale e bërë nga fishekët. Me kockat formuese, fut dantellat e qerpikëve në pjesën e përparme dhe një rrip të belit të qepur në të. Kupat e mbushura rritin përmasat e gjirit për të paktën 1 gotë dhe garantojnë një ndarje befasuese. Me shirita pezullues të heqshëm dhe shirita sytjena. Përfshihet një varg përputhen.

97% poliamid, 3% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 26113501231 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Madhësia e gjoksit shtohet 1 cup më shumë falë formave të mbushura
Me dantellë dhe rrip të belit
Rripa sytjena të heqshme dhe të varësave
Joshëse me shumë detaje lozonjare!
Korse sensuale e bërë nga fishekët. Me kockat formuese, fut dantellat e qerpikëve në pjesën e përparme dhe një rrip të belit të qepur në të. Kupat e mbushura rritin përmasat e gjirit për të paktën 1 gotë dhe garantojnë një ndarje befasuese. Me shirita pezullues të heqshëm dhe shirita sytjena. Përfshihet një varg përputhen.

97% poliamid, 3% elastan.

Korse e zeze Powernet (me tanga)

4,270 LEK

Out of stock