-30%

Kit toy Happy Rabbit

3,220 LEK

Komplet 2 pjesësh me një viber plumbash veshi lepuri dhe xhel orgazmë për kënaqësi emocionuese. 3 shpejtësi dhe 9 modele për të eksploruar, për seanca kënaqësie të personalizuara. Xheli i orgazmës miqësor me veganët mund të rrisë zgjimin tuaj. Ambjenti i papërshkueshëm nga uji është i lumtur të hyjë në vaskë për aventura ujore.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 4088 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Komplet 2 pjesësh me një viber plumbash veshi lepuri dhe xhel orgazmë për kënaqësi emocionuese. 3 shpejtësi dhe 9 modele për të eksploruar, për seanca kënaqësie të personalizuara. Xheli i orgazmës miqësor me veganët mund të rrisë zgjimin tuaj. Ambjenti i papërshkueshëm nga uji është i lumtur të hyjë në vaskë për aventura ujore.

Kit toy Happy Rabbit

3,220 LEK

In stock