-30%

Kit STASH BUDZ BUNNY

5,670 LEK

Ngritni kënaqësinë tuaj me paketën Stash me katër pjesë Stoner Vibes Budz Bunny.

Vibratori me shumë shpejtësi 5 inç i pikës G me majë të lakuar butësisht është i pozicionuar në mënyrë të përkryer për G-thang! Një komandim i lehtë numri në bazë ju lejon të rrotulloheni pak për dridhje të ulëta dhe të vazhdoni të rrotulloheni derisa të arrini fuqinë më të lartë. Vibratori përdor 2 bateri AAA (nuk përfshihen) dhe mund të përdoret me çdo lloj lubrifikuesi personal. Një dizajn i shkëlqyeshëm i barërave të këqija e bën këtë vibrator blu një udhëtim vërtet mahnitës!

Availability: Në gjendje SKU: 880114 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ngritni kënaqësinë tuaj me paketën Stash me katër pjesë Stoner Vibes Budz Bunny.

Vibratori me shumë shpejtësi 5 inç i pikës G me majë të lakuar butësisht është i pozicionuar në mënyrë të përkryer për G-thang! Një komandim i lehtë numri në bazë ju lejon të rrotulloheni pak për dridhje të ulëta dhe të vazhdoni të rrotulloheni derisa të arrini fuqinë më të lartë. Vibratori përdor 2 bateri AAA (nuk përfshihen) dhe mund të përdoret me çdo lloj lubrifikuesi personal. Një dizajn i shkëlqyeshëm i barërave të këqija e bën këtë vibrator blu një udhëtim vërtet mahnitës!

Budz Bunny është lodra perfekte për të përmirësuar momentet tuaja intime. Plumbi i fuqishëm vibrues me një shpejtësi me një shpejtësi e transformon gishtin tuaj në një shkop kënaqësie vibruese dhe ngacmuese dhe bateritë janë të përfshira. Lepuri silikoni ju lejon të ndjeni valët e dridhjeve deri në veshët e tij.

Përfshihet gjithashtu një sy i lidhur me ngjyrë sateni rozë. Rriteni momentin! Vishuni për të krijuar pritje dhe për të forcuar shqisat e tjera si prekja, nuhatja dhe shija. Flini, pini duhan, gjallëroni dhe përsërisni!

Kompleti i ruajtjes së Stoner Vibes Budz Bunny
Dizajn i gjallë argëtues i kanabisit
Vibrator stoner me shumë shpejtësi 5” me pikë G
Vib i plumbit të gishtit Budz Bunny
Vibe plumbash 3″ me një shpejtësi të vetme (bateritë përfshihen)
Saten ndjehen gurë lidhur me sy
Vibe kërkon 2 bateri AAA (nuk përfshihen)
I sigurt për trupin dhe pa ftalate
Vibrator:
gjatësia 5,4 inç – 13,7 cm
gjatësia e futshme 4,0 inç – 10 cm
gjerësia 1,0 inç – 2,5 cm
Lepurushi:
gjatësia 3,1 inç – 7,8 cm
gjerësia 1,4 inç – 3,5 cm
Plumb:
gjatësia 1,7 inç – 4,3 cm
gjerësia 0,55 inç – 1,4 cm
Me sytë e lidhur:
gjatësia 7,3 inç – 18,5 cm
gjerësia 3,3 inç – 7,6 cm

Kit STASH BUDZ BUNNY

5,670 LEK

In stock