Kit Sensual Seduction

2,900 LEK

Pajisjet themelore perfekte për lojëra emocionuese që janë jashtë zakonshme! Fillestarët në sesione të buta BDSM patjetër që mund të marrin vlerën e parave të tyre me këtë set 3-pjesësh. Seti përmban një palë pranga, një gudulisës pendë dhe një sy të errët saten. Pranga ka fiksime dhe lidhëse dhe bashkohen së bashku me një goditje të shpejtë. Najloni, metali, ABS, pendë. Përmban pjesë jo-tekstile me origjinë shtazore.

Availability: Në gjëndje SKU: 05390580000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Pajisjet themelore perfekte për lojëra emocionuese që janë jashtë zakonshme! Fillestarët në sesione të buta BDSM patjetër që mund të marrin vlerën e parave të tyre me këtë set 3-pjesësh. Seti përmban një palë pranga, një gudulisës pendë dhe një sy të errët saten. Pranga ka fiksime dhe lidhëse dhe bashkohen së bashku me një goditje të shpejtë. Najloni, metali, ABS, pendë. Përmban pjesë jo-tekstile me origjinë shtazore.