-30%

KIT KINX 4 PLAY

2,779 LEK

Set me 4 artikuj eksitues. 1 menge gishti ose vibratori. 1 menbe penisi me bullet (diam rreth 5 cm elastik. 1 gishtes me stimulues klitori dhe me vend per bullet. 1 anal plug me vend per bullet ( gjatesia 7.5 cm, diam 7.5cm). 1 bullet me shpejtesi te ndryshme ( gjatesia 5 cm, diam 5cm). Ngjyre lejla. Baterite 3 x LR44 e perfshira. Materiali TPE, ABS.

Availability: Në gjëndje SKU: 55006099 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set me 4 artikuj eksitues. 1 menge gishti ose vibratori. 1 menbe penisi me bullet (diam rreth 5 cm elastik. 1 gishtes me stimulues klitori dhe me vend per bullet. 1 anal plug me vend per bullet ( gjatesia 7.5 cm, diam 7.5cm). 1 bullet me shpejtesi te ndryshme ( gjatesia 5 cm, diam 5cm). Ngjyre lejla. Baterite 3 x LR44 e perfshira. Materiali TPE, ABS.

KIT KINX 4 PLAY

KIT KINX 4 PLAY

2,779 LEK

In stock