Kit anal Barcelona

3,900 LEK

Set me 2 lodra anale për fillestarët për të eksploruar dhe zbuluar kënaqësinë e seksit anal.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2537 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set me 2 lodra anale për fillestarët për të eksploruar dhe zbuluar kënaqësinë e seksit anal.

PLUG: Ø 3,5 x 8,2 cm / RRUAJA: Ø 1,8-2,9 x 13,5 cm

Kit anal Barcelona

3,900 LEK

In stock