-30%

Kimono Redessia kuqe/zeze S/M

6,090 LEK

Kjo kimono romantike nga Obsessive është e mrekullueshme për t’u veshur dhe përmban detaje të bukura me dantella. Kimono ka mëngë të gjera, të gjata dhe mbyllet me një kravatë.

Shënim: tanga nuk është e përfshirë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: OBS4679 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo kimono romantike nga Obsessive është e mrekullueshme për t’u veshur dhe përmban detaje të bukura me dantella. Kimono ka mëngë të gjera, të gjata dhe mbyllet me një kravatë.

Shënim: tanga nuk është e përfshirë.

Kimono Redessia kuqe/zeze S/M

6,090 LEK

In stock