Kimono lAce Christine

3,200 LEK

Marka: Christine le Duc. Kimono e mrekullueshme e bërë nga dantella shumë luksoze dhe delikate. Prerja e gërshetuar nga mëngët dhe përpara e bëjnë këtë artikull kaq unik.

Availability: Në gjendje SKU: 066865-001-l-xl Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Marka: Christine le Duc. Kimono e mrekullueshme e bërë nga dantella shumë luksoze dhe delikate. Prerja e gërshetuar nga mëngët dhe përpara e bëjnë këtë artikull kaq unik. Kjo kimono krijon kombinime të pafundme. Vishni me të brendshmet tuaja të preferuara ose pa! Sa guxim doni të joshni… Vjen me rrip dhe tanga.

Materiali: 100% Poliester

Kimono lAce Christine

3,200 LEK

In stock