Kimono Hypnotic Power Black

2,200 LEK

Ndjenja e dantellës delikate në lëkurë, pëlhura rrjetë e rrjedhshme që mbështillet rreth kthesave – kujt nuk i pëlqen? Kjo kimono me dantella delikate të qerpikëve josh të dashurin tuaj në asnjë moment!

Availability: Vjen së shpejti SKU: P4006611 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndjenja e dantellës delikate në lëkurë, pëlhura rrjetë e rrjedhshme që mbështillet rreth kthesave – kujt nuk i pëlqen? Kjo kimono me dantella delikate të qerpikëve josh të dashurin tuaj në asnjë moment! Vijat e sugjeruara në buzën e dantellës dhe mëngët e gjera të borisë i japin mantelit një prekje lozonjare. Kimono mund të mbyllet përpara me rripin e lidhjes prej rrjetë. Seti përfshin edhe një varg që përputhet me kimonon dhe kompleton veshjen.

Penthouse Hypnotic Power
Kimono e shkurtër me dantellë delikate të qerpikëve dhe tanga
2 copë
Bërë nga 94% poliestër, 6% elastan

Marka Penthouse është penisizëm i veshur! Ky artikull është nga koleksioni Penthouse që ju lejon të festoni veten dhe feminitetin tuaj me dizajne joshëse, prerje elegante dhe materiale luksoze – çdo ditë! Zgjidhni një mini fustan seksi, një babydoll lozonjare ose një trup të pafytyrë dhe dita dhe nata do të jenë të veçanta me të brendshme nga Penthouse. Jini ndryshe, jini të sigurt, jini të jashtëzakonshëm – jini një vajzë Penthouse!

Kimono Hypnotic Power Black

2,200 LEK

Out of stock